Ereraadsleden Mathilde Peeters en Willy Boons overleden

De gemeente Kalmthout neemt afscheid van twee van haar ereraadsleden: Mathilde Peeters en Willy Boons. Ze overleden beiden de voorbije dagen.

Mathilde Peeters was socialistisch gemeenteraadslid van januari 1993 tot januari 2013. Ze was bijna 19 jaar lang OCMW-raadslid en ook ereraadslid van het OCMW van Kalmthout. Ze was rechtuit, geëngageerd en stond voor sociale rechtvaardigheid.

Willy Boons was schepen van april 1971 tot januari 1977 en gemeenteraadslid van januari 1977 tot januari 1995. Willy was ook 6 jaar voorzitter van het OCMW van Kalmthout, van 1983 tot 1989, en 15 jaar OCMW-raadslid. Hij was erevoorzitter van het OCMW en zetelde al die jaren voor NCD’82 en later CVP. Willy was sterk sociaal geëngageerd, zowel vanuit zijn politieke mandaten en binnen verschillende raden en verenigingen in Kalmthout.

De gemeente Kalmthout betuigt haar medeleven aan de families en vrienden.

Iets toe te voegen aan deze pagina?

Iets te melden?