Schaken in Bib Kalmthout, voor kinderen

Sinds september 2025 organiseert Bib Kalmthout elke tweede zaterdagvoormiddag van de maand een gezellige schaakclub. Vanaf het begin vonden heel wat enthousiaste kinderen hun weg naar de bib om samen te spelen en bij te leren. Zij die nog niet kunnen schaken, leren het stap voor stap van elkaar. Wie wel al wat ervaring heeft, en wilt worden uitgedaagd, kan het opnemen tegen andere spelers of tegen de begeleiders.

De begeleiding gebeurt door twee gedreven vaders die hun passie voor het spel graag delen. De bib voorziet al het nodige schaakmateriaal en zorgt voor een warme, ongedwongen sfeer waarin iedereen welkom is.

Hou jij van een leuke uitdaging of wil je graag leren schaken? Kom dan zeker eens langs! De schaakvoormiddagen zijn gratis en inschrijven is niet nodig.

Schaken in de Bib

07/02/2026
09.30 - 12.15 uur
Bib Kalmthout, Kerkeneind 23

Inschrijven?

Voor kinderen van 6 tot 12 jaar, zowel beginners als ervaren spelers.

Elke tweede zaterdag van de maand, met vrije inloop tussen 9.30 en 12.15 uur in de bibliotheek.

Hoe geraak ik er?

Vrije toegang tot de Bib

Waar mag ik parkeren?

Parkeren kan op het Kerkeneind of in de Driehoekstraat. Er zijn fietsenstallingen voor de Bib. 

Waar mag ik niet parkeren?

Gelieve niet te parkeren op het pleintje voor de Bib. 

Bibliotheek Kalmthout

Openingsuren

Maandag 14u - 20u
Dinsdag 14u - 20u
Woensdag 14u - 20u
Donderdag 14u - 20u
Vrijdag 9u30 - 12u30 en 14u - 17u
Zaterdag 9u30 - 12u30

Info

Bib Kalmthout heeft ook een extra locatie. Jeugdbib Nieuwmoer kan je terugvinden boven het Dorpshuis Nieuwmoer (Nieuwmoer-Dorp 12). Geopend op woensdagen van 14 tot 17 uur.